September 2013 nieuwe supermarkt

By 15 december 2012 Nieuws

SupermarktOp de Algemene Ledenvergadering van 13 december vertelde dhr Guido van Elst namens de VOMAR Supermarkt dat het in de planning ligt om eind september 2013 de nieuwe supermarkt te openen. Een en ander is natuurlijk wel afhankelijk van het verlenen van de omgevingsvergunning en de voortgang van de nieuwbouw van de Fysiotherapiepraktijk Adams. Als het geen al te strenge winter wordt is de opening van de praktijk voorzien op 1 mei 2013.

Join the discussion One Comment

 • Ank houtman schreef:

  Anneke,
  Complimenten voor de actuele informatie. De website is nu bijzonder informatief en ik veronderstel en ga ervan uit, dat het daardoor tot dagelijkse routine van de PC bezitters in
  onze wijk Bergermeer gaat horen, om even te kijken of er nog nieuws is!!!
  Bedankt voor je tijd en aandacht voor onze vernieuwde website
  Ank houtman