Meeuwenoverlast

affiche-meeuwenoverlastHet is al enkele jaren een probleem in het voorjaar: broedende en krijsende meeuwen. Niet alleen dat, maar als de vogels jongen hebben zijn ze niet te beroerd om mensen aan te vallen. Ze broeden overal in de wijk, maar hebben een voorkeur voor platte daken. Het bestuur van de Wijkvereniging heeft contact gezocht met de gemeente met het verzoek om hulp bij de overlastbestrijding. Helaas heeft de gemeente uit Den Haag gehoord dat ze de voorgenomen acties niet mag uitvoeren.

Bewoners kunnen zelf echter ook wat doen door zorgvuldig met afval om te gaan en de vogels niet te voeren. Meeuwen grazen graag in vuilnis en halen hele vuilnisbakken leeg als ze de kans krijgen. En als u leuk de eendjes voert hebt u grote kans dat de meeuwen er met het brood vandoor gaan.