Verbeter de buurt!

By 7 juni 2013 juli 10th, 2017 Nieuws

verbeterdebuurt_vierkantHebt u een leuk idee voor verbetering van onze wijk of is er iets mis in één van de straten, dan kunt u dat sinds kort melden bij de gemeente via een website Verbeterdebuurt.nl. Een probleem kunt u gewoon melden maar u kunt er ook een foto aan toevoegen om de situatie duidelijk te maken. De gemeente zal het probleem bekijken en oplossen.
Een leuk idee kunt u op dezelfde wijze indienen, maar om een idee uitgevoerd te krijgen moet u minimaal 10 medestanders vinden. Die kunnen via de site uw idee ondersteunen. Daarna komt de gemeente in actie en kijkt of het idee kan worden uitgevoerd en wie erbij betrokken kan worden. Er is ook een app beschikbaar, zeker handig wanneer je een probleem onderweg tegenkomt.
Het is allemaal nog nieuw, dus het is voor zowel de gemeente als de burgers afwachten of het goed gaat werken, maar een mooi initiatief is het zeker.