Nieuwjaarsreceptie groot succes

By 12 januari 2014 Nieuws

receptieMeer dan 100 volwassenen en ruim 30 kinderen bezochten de nieuwjaarsreceptie 2014. Het was een gezellig en sfeervolle gebeurtenis, een positief begin van het jaar. Het was zó druk dat we tussendoor nog extra prosecco moesten kopen (de eerste 10 flessen waren snel leeg). Gelukkig hebben we nu een supermarkt in de wijk. De band van Robin Schot, Mister Monday, speelde de sterren van de hemel.  Talent zagen we ook bij het optreden van de jonge dansertjes, onder bezielende leiding van Kim Lugten. De receptie werd georganiseerd door het bestuur in samenwerking met Ellenor Spreeuw van act4you. Er werden door Lustgraaf Photo-Graphics foto’s gemaakt van verklede kinderen en van de gebeurtenissen in de aula. Het aantal kinderen dat verkleed op de foto wilde viel een beetje tegen,  maar degenen die durfden staan er prachtig op. De foto’s van de receptie zijn hier te zien.