Auto’s Beethovensingel vernield

PolitieVia de website van de Politie Alkmaar:  Op zaterdagmorgen kreeg de politie melding dat er auto’s waren vernield op en rond de Beethovensingel in Alkmaar. De politie telde in ieder geval vijf auto’s waar schade aan was ontstaan. Bij een onderzoek in de buurt sprak de politie een getuige die omstreeks 02.45 uur twee in donker geklede mannen van ongeveer twintig jaar oud had gezien, die een kliko tegen de voorruit van een auto hadden gegooid. Nadat de ruit kapot was gegaan, gingen de mannen er vandoor. De getuige had helaas ’s nachts de politie niet willen bellen.

Mocht u getuige zijn van een vernieling of een ander misdrijf, bel dan meteen via 0900-8844 of bij spoed met 112. De politie is 24 uur per dag bereikbaar.
Eventuele slachtoffers van vernieling van hun auto worden verzocht contact op te nemen met de politie voor het doen van aangifte. De politie is daarvoor ook bereikbaar op tel.nr. 0900-8844.