Zaterdagmiddag 14 januari vond de jaarlijkse nieuwsjaarsborrel van de wijkvereniging plaats. Het was een drukke en gezellige middag. Ruim 100 volwassenen en 25 kinderen kwamen elkaar een goed 2017 wensen. De kinderen knutselden en schilderden dat het een lieve lust was. Jammer genoeg hadden weinig kinderen belangstelling voor het dansen, terwijl een talentvolle jonge tweeling, Sanne en Merel, hen van alles hadden willen leren. De volwassenen hadden het ondertussen prima naar hun zin in de aula van de school, die voor de gelegenheid was omgetoverd tot een sfeervolle ruimte. De muziek was dit jaar door de bezoekers gekozen en werd via Spotify gedraaid. De muziekkeuze was erg gevarieerd: van Aznavour tot Daft Punk en alles wat daar tussenin zit. Misschien wel een nieuwe traditie in de wijk? De hele lijst beluisteren? Dat kan op spotify. 

Leave a Reply