In maart hebben we u geïnformeerd, dat Kunst bij de Buren, dat gepland stond voor 28 juni van dit jaar, werd geannuleerd vanwege de coronacrisis. We hielden toentertijd de mogelijkheid open om eventueel in het najaar alsnog een Kunst bij de Buren te organiseren. Door middel van dit bericht willen we u informeren, dat het bestuur er op basis van de huidige regelgeving voor heeft gekozen, om dat niet te doen.

In de hoop, dat de beperkingen in 2021 volledig ingetrokken kunnen worden, richten we onze planning op volgend jaar. Dit houdt in, dat we in 2021 weer een Kunst bij de Buren willen gaan organiseren en dus géén Muziek bij de Buren (dat gewoonlijk in de oneven jaren wordt georganiseerd). Muziek bij de Buren staat zodoende in de planning voor 2022.

Wij hopen in 2021 van  Kunst bij de Buren weer een groot feest te kunnen gaan maken.