Zaterdag 25 juni 2022
De Bergermeer doet het weer !!

De Wijkvereniging Bergermeer gaat dit jaar wederom Muziek bij de Buren organiseren. Voor 2022 wordt dit al weer de 12-de editie en we willen deze mooie traditie graag in ere blijven houden. Het bestuur heeft gekozen voor zaterdag 25 juni. Exacte tijden en verdere informatie vindt u in de volgende Componist en tegen die tijd ook op onze website.

Wilt u weer of voor de eerste keer uw huiskamer ter beschikking stellen voor deze muzikale middag? Zijn er musicerende wijkbewoners die op deze middag willen optreden ? Wilt u helpen bij de organisatie ? Of wilt u eerst even overleggen of nadere informatie over deze middag ontvangen? Neemt u dan contact op via: ellybootsma@me.com

De organisatie ontvangt graag uw aanmeldingen, tips en verdere ideeën.

Maar let op, dit is nog niet alles!

‘s Avonds volgt er een muziekavond in Stadspark De Oude Kwekerij en nu is al bekend dat daar een spetterend optreden zal zijn. Muziek en dans is voor iedereen gratis toegankelijk en zal samengaan met hapjes en drankjes.

Hartelijke groet,

Eefje Donkersloot, Rita Hellemons en Elly Bootsma